18 Ocak 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Patent Danışmanlık Firması ve Hizmetleri

Kişilerin, bir buluş ya da üretilmiş olan bir ürünün kullanım haklarını koruması için, bir belgeye sahip olması gerekmektedir. Buluş ya da üretim gerçekleştirilmiş olan ürünü, kendi isminiz altında kayıt tutmak istiyorsanız, bu durumda elbette ki patent belgesine sahip olmanız gerekmektedir. Bu belgeye sahip olabilmek için, TPE ‘ ye yapılan başvurular önemli bir yere sahip olurken, elbette ki başvuru öncesinde vekil olan bir firma ile çalışmak her zaman daha mantıklı sonuçları meydana getirecektir.

Patent danışmanlık firması nedir?

Bu belgeye sahip olmak için süreci yöneten, başvuru yapan kişilerin haklarını korumak için çalışmalar yapan ve belgenin alınabilmesi için onay sürecinde etkili bir rol oynayan şirket olarak tanımlanabilir. Özel kuruluşlar tarafından hizmetler verilse de, elbette ki gerekli kurumlar tarafından onay almış lisanslı hizmet veriyor olması da çok büyük bir öneme sahiptir. Bundan dolayı, Acar patent firması seçimlerinizi dikkatli bir şekilde gerçekleştirmeniz, referanslarına göz atmanız önemlidir.

Sizlere, İstanbul patent firması olarak hizmet veren firmamızın hizmetlerinden bahsetmek gerekirse, aşağıda yer alan bilgilere göz atılabilir.

Patent danışmanlık hizmetleri

Başvuru hakkında tüm bilgiler ve başvuru süreci hakkında detaylar, firma tarafından kişilere sunulmaktadır. Bu bilgilendirmeler arasında patent tescil konusu yer alırken, yine araştırma yöntemleri, belge çeşitleri,  başvurunun değerlendirme ve başvuru süreci, yurtdışı patent gibi konular da yer alıyor. Her ne kadar Türkiye için geçerli olan belge, TPE tarafına başvuru dahilinde alınsa da, yurtdışı için geçerli olması istenen belgeyi alabilmek için de ‘’ Avrupa Patent Ofis ‘’ ne başvuru yapmak gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Bu konuda da firma sizlere gerekli olan tüm hizmeti sunuyor.

Marka tescil hizmetleri

Hizmetlerin çeşitli olması elbette ki firmanın geniş bir çalışma kapsamına imkân veriyor. Böylelikle, sahip olunan bir markanın da bir kişiye tescil edilmesi önemli olmaktadır. Marka haklarının korunması için de, patent danışmanlık firmasından, marka tescil hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Konu hakkında tüm detaylı bilgilere, İstanbul patent firması dahilinde ulaşarak, destek alabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular, yetkililer dahilinde cevaplandırılarak, süreç hakkında da teknik hizmet verilecektir.

 

 

 

Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü